Wonderplace
Εγγραφείτε ή συνδεθείτε στο φόρουμ μας!
Wonderplace
Εγγραφείτε ή συνδεθείτε στο φόρουμ μας!
Wonderplace
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Wonderplace

Ενά φορούμ για να συζητούμε για διαφορά θεμάτα που μας ενδιαφερούν.......
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ChatChat  GamesGames  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Shoutbox

Spoiler:
 

 

 γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Alice...
Admin
Admin
Alice...


Αριθμός μηνυμάτων : 1022
Ηλικία : 29
Τόπος : Στον κοσμό μου!!!
Κατοικιδιο : οχι αλλά 8α η8ελά να εχώ ενα χασκί!!!
Μετάλλια! : γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας Episim11 γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας Admin-10γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας Clipar12
Points : 1711
Registration date : 26/08/2008

γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας   γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας EmptyΤετ Αυγ 27, 2008 10:02 pm

.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://harrypotter4ever.topic-board.net/portal.htm
Rosalie
Moderator
Moderator
Rosalie


Αριθμός μηνυμάτων : 328
Ηλικία : 30
Κατοικιδιο : Μια χελωνίτσα, την Cassandra!
Μετάλλια! : γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας Episim11 γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας To_met10γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας Clipar12γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας Crown011γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας Tourta10
Points : 697
Registration date : 07/09/2008

γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας   γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας EmptyΠαρ Σεπ 12, 2008 1:16 pm

1) Κάποτε στο Δημοτικό ζωγράφιζα καλύτερα από όλους τους συμμαθητές μου κ γιαυτό με φώναζαν φυτό

2) Μέσα σ΄ ένα χρόνο άλλαξε τόσο πολύ ο χαρακτήρας μου που ούτε εγώ δν μ΄ αναγνωρίζω!!!

3) Είμαι το πιο ακατάστατο άτομο που ξέρω

4) Θετική κατεύθυνση κ Άγιος ο Θεός!

5) Αγαπημένο φαγητό: Παπαρδέλες!

6) Σκέφτομαι να γίνω χορτοφάγος

7) Ούτε και στην Ιταλία δεν βρήκα μέρος για να μένεις καλύτερο από το χωριό μου!

Cool Έχασα ένα σκουλαρικι θεικό στη Ρώμη!

9) Είμαι υπερβολικά καλή μαθήτρια χωρίς διάβασμα! Ακόμη κ στις εξετάσεις όλη μέρα έξω ήμουν

10) Τρελαίνομαι για ταξίδια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.sims2forum.adoforum.net
Alice...
Admin
Admin
Alice...


Αριθμός μηνυμάτων : 1022
Ηλικία : 29
Τόπος : Στον κοσμό μου!!!
Κατοικιδιο : οχι αλλά 8α η8ελά να εχώ ενα χασκί!!!
Μετάλλια! : γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας Episim11 γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας Admin-10γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας Clipar12
Points : 1711
Registration date : 26/08/2008

γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας   γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας EmptyΤετ Οκτ 08, 2008 7:56 pm

1)Ειμαί ερωτευμένη με το ιδίο ατομό εδώ και 7 χρονία...!!! (απο τοτέ που καταλαβά τι 8α πει αγαπή! Very Happy )

2)Κρατάω ημερολόγιο κα8έ μερα απο 7 χρονών!!

3) Είμαι το πιο ακατάστατο άτομο που ξέρω (Rose και για μενά ισχυεί αυτό και με το παραπανώ!!!)

4) Παώ 4 χρονία ζωγραφική και κανώ ωραίους πινακές (κατα την γνώμή μου) αλλά οτάν ερ8εί η ωρά για να σκιτσαρ΄ω αν8ρωπούς, ζωα κτλ δεν τα καταφερνώ με τιποτά....

5) Λατρευώ τους Metallica και οι γονείς μου και ο κολλητός μου νομίζουν οτί τους μισώ!! (Ελεός!!)

6) Τοσό και στον χαρακτήρα οσό και στην εμφανισή μοιαζώ πολύ με την ερμιονή οπώς την Περιγράφει η Ροουλίνγκ (οχί οπώς την Εμμα με αυτή καμία σχεσή!!) Το αστείο ειναί οτί εχώ καλύτερούς φιλόυς δυό αγορία!!! (Αν ε3ερεςεις βεβαία της κολλιτές μου!!!)

7) Πηγά στην Αμερική και συγκεκπιμμένα στο ορλάντο και στο Μαιαμί και δεν ειδά τις μεγαλουπολείς με τους ουρανο3ιστές κτλ που ειναί το χαρακτηριστικό της Αμερικής. Οι περιοχές που πηγάμε ηταν καταπρασινές!!!

Cool Λατρευώ το τεννίς, αγοράσα επαγγελματική ρακετά και πηγαινώ μα8ηματά εδώ και 4 χρονία αλλά ακομά δεν καταφερά να κανώ σερβις Very Happy

9) Είμαι υπερβολικά καλή μαθήτρια χωρίς διάβασμα! Ακόμη κ στις εξετάσεις όλη μέρα έξω ήμουν (Rose και σε αυτό συμφωνώ απολύτα!! ειχά γενικό 19,5 και δεν διαβαζά σχεδών κα8ολού!!!)

10) Τρελαίνομαι για ταξίδια (και σε αυτό συμφωνώ μαζί σου Rose!!! εχώ παεί σε αρκετές χωρές... Εσύ ποιές χωρές επισκευτικές..???)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://harrypotter4ever.topic-board.net/portal.htm
Rosalie
Moderator
Moderator
Rosalie


Αριθμός μηνυμάτων : 328
Ηλικία : 30
Κατοικιδιο : Μια χελωνίτσα, την Cassandra!
Μετάλλια! : γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας Episim11 γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας To_met10γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας Clipar12γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας Crown011γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας Tourta10
Points : 697
Registration date : 07/09/2008

γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας   γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας EmptyΤετ Οκτ 08, 2008 8:40 pm

μόνο Ιταλία δυστυχώς, αλλά το καλοκαίρα θα πάω και Παρίσι....

Περίμενε να σου βρω μια φωτο που είμαι ίδια με την Εμμα watson!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.sims2forum.adoforum.net
loulou
1-star member
1-star member
loulou


Αριθμός μηνυμάτων : 78
Ηλικία : 32
Κατοικιδιο : ναι
Μετάλλια! : γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας Episim11
Points : 0
Registration date : 05/10/2008

γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας   γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας EmptyΣαβ Οκτ 11, 2008 12:27 pm

1. οταν ημουν μικρη κρατουσα ενα μολυβι και καπως οπως εσκυψα μπηκε η μυτη σωμα μου (λιγο πιο κατω απο το λαιμο) και η μυτουλα αυτη ειναι ακομα εκει (πρπ 10 χρονια)
2. δυστυχως δν πιστευω στην αποψη του κοελο(οταν θες κατι παρα πολυ ολο το συμπαν συνομοτει για να το πετυχεις)
3. για αρκετα χρονια ημουν ερωτευμενη με το ιδιο ατομο, που καποτε ηταν κολλητος μου και τωρα δν μιλαμε
4. κοιμαμαι παντα με λυγισμενα γονατα και στο πλαϊ
5. τα τελευταια χρονια δν εχω πεταξει σχεδον τιποτα κατω(οχι στο δωματιο μου)
6. εχω αδυναμια στα βατραχια(των παραμυθιων) (και σε οτιδηποτε πρασινο) και ειμαι πολυ πολυ ρομαντικη και μ΄ αρεσουν πολυ τα παραμυθια αγαπημενα μου παραμυθια
7. λατρευω τη βροχη
8. θελω να μετακομιζω καπου εκτος ελλαδας (ιταλια, γαλλια η αγγλια)
9. καποτε λατρευα τον χατζηγιαννη. τα τελευταια χρονια με εχει απογοητευσει πολυ
10. η 2η καλυτερη μου φιλη μενει περιπου 700 χμλ μακρια και τη γνωρισα σε διακοπες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
adminoula :P
Admin
Admin
adminoula :P


Αριθμός μηνυμάτων : 1175
Ηλικία : 28
Τόπος : Σ'ενα κόσμο Μαγικο!
Κατοικιδιο : Σκυλάκι, την Daisy! (https://www.youtube.com/watch?v=e48VzT9zwzE)
Μετάλλια! : γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας Episim11γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας Admin-10γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας Clipar12 γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας Tourta10
Points : 1798
Registration date : 25/08/2008

γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας   γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας EmptyΣαβ Οκτ 11, 2008 12:59 pm

1. Δεν ειμαι ερωτευμένη


2. Είμαι ΠΑΡΑ πολύ ακατάστατη.


3. Είμαι η πιό καλη στα ηλεκτρονικα (νικάω ακόμα και τα αγόρια στο fifa, need for speed + μερικά πολεμικά!)


4. Φοράω γυαλιά, αλλα όχι πάντα...


5. Δεν τρώω πολύ..


6. Η πιο παιδική καλύτερη μου φίλη ζεί στην Αμερική!


7. Είμαι κοκκαλιάρα και μικροκαμωμένη


8. Έχω δύο τρελλές, ενοχλητικές αδελφές.


9. Είμαι υπερβολικά καλη.............


10. Δεν μπορω να καυγαδισω εύκολα αλλα άμα θυμώσω.... εκδικούμαι... Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://wonderplace.forumgreek.com
loulou
1-star member
1-star member
loulou


Αριθμός μηνυμάτων : 78
Ηλικία : 32
Κατοικιδιο : ναι
Μετάλλια! : γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας Episim11
Points : 0
Registration date : 05/10/2008

γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας   γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας EmptyΣαβ Οκτ 11, 2008 1:02 pm

ααχ κι εγω φοραω γυαλια αλλα εχω και φακους!! αα +1 πραγματικα εδω και αρκεο καιρο δν θυμαμαι να ειπα για καποιον οτι ειναι ασχημος και το σκεφτηκα γτ σε μια φιλη μου λιγοι φαινονται ομορφοι. και δν εννοω μονο αγορια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
adminoula :P
Admin
Admin
adminoula :P


Αριθμός μηνυμάτων : 1175
Ηλικία : 28
Τόπος : Σ'ενα κόσμο Μαγικο!
Κατοικιδιο : Σκυλάκι, την Daisy! (https://www.youtube.com/watch?v=e48VzT9zwzE)
Μετάλλια! : γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας Episim11γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας Admin-10γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας Clipar12 γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας Tourta10
Points : 1798
Registration date : 25/08/2008

γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας   γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας EmptyΣαβ Οκτ 11, 2008 1:04 pm

tasw έγραψε:
ααχ κι εγω φοραω γυαλια αλλα εχω και φακους!! αα +1 πραγματικα εδω και αρκεο καιρο δν θυμαμαι να ειπα για καποιον οτι ειναι ασχημος και το σκεφτηκα γτ σε μια φιλη μου λιγοι φαινονται ομορφοι. και δν εννοω μονο αγορια

Σε καταλαβαίνω... αλλα οι περισσότεροι στο σχολείο μου είναι τερατα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://wonderplace.forumgreek.com
loulou
1-star member
1-star member
loulou


Αριθμός μηνυμάτων : 78
Ηλικία : 32
Κατοικιδιο : ναι
Μετάλλια! : γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας Episim11
Points : 0
Registration date : 05/10/2008

γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας   γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας EmptyΣαβ Οκτ 11, 2008 1:06 pm

λολ.. ρε πραγματικα δν νομιζω οτι υοαρχουν ασχημοι ανθρωποι.. το θεμα ειναι πως τους βλεπουμε εμεις. αν βλεπεις τν αλλο με προκαταληψη και κακη διαθεση και και και.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
γραψτε 10 αχρηστα πραγματα για εσας
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Wonderplace :: Για την ζωή..... :: Καθημερινότητα-
Μετάβαση σε: