Wonderplace
Εγγραφείτε ή συνδεθείτε στο φόρουμ μας!
Wonderplace
Εγγραφείτε ή συνδεθείτε στο φόρουμ μας!
Wonderplace
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Wonderplace

Ενά φορούμ για να συζητούμε για διαφορά θεμάτα που μας ενδιαφερούν.......
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ChatChat  GamesGames  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Shoutbox

Spoiler:
 

 

 Ερωτευόμαι σημαίνει....

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Alice...
Admin
Admin
Alice...


Αριθμός μηνυμάτων : 1022
Ηλικία : 29
Τόπος : Στον κοσμό μου!!!
Κατοικιδιο : οχι αλλά 8α η8ελά να εχώ ενα χασκί!!!
Μετάλλια! : Ερωτευόμαι σημαίνει.... Episim11 Ερωτευόμαι σημαίνει.... Admin-10Ερωτευόμαι σημαίνει.... Clipar12
Points : 1711
Registration date : 26/08/2008

Ερωτευόμαι σημαίνει.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ερωτευόμαι σημαίνει....   Ερωτευόμαι σημαίνει.... EmptyΚυρ Δεκ 28, 2008 10:20 pm

Ερωτεύομαι σημαίνει…

Ερωτεύομαι σημαίνει Να είμαι αφηρημένη, να σκέφτομαι μόνο αυτόν. Να χτυπάει το κινητό και η καρδιά μου να πάει να σπάσει. Να ακούω μουσική και να θέλω να κλαίω.

Ερωτεύομαι σημαίνει Αφοσιώνομαι ολοκληρωτικά. Ζω, υπάρχω, αναπνέω, χαίρομαι, λυπάμαι, φοβάμαι, ζηλεύω, ποθώ πληγώνω και πληγώνομαι.

Ερωτεύομαι σημαίνει Να έχουν όλες μου οι σκέψεις τη μορφή του. Να κρέμομαι από μια κλωστή. Να χαίρομαι όταν χαίρεται, να λυπάμαι όταν λυπάται.

Ερωτεύομαι σημαίνει Να νιώθω ξεχωριστή. Ερωτεύομαι σημαίνει Ζω για αυτόν που αγαπώ. Πεθαίνω για αυτόν. Ερωτεύομαι σημαίνει Νιώθω μιαν απερίγραπτη χαρά. Νιώθω σαν πουλί, πετώ στα ουράνια. Ερωτεύομαι σημαίνει Αγαπώ όλους τους ανθρώπους
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://harrypotter4ever.topic-board.net/portal.htm
 
Ερωτευόμαι σημαίνει....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Wonderplace :: Βασικά :: Εμμα!-
Μετάβαση σε: