Wonderplace
Εγγραφείτε ή συνδεθείτε στο φόρουμ μας!
Wonderplace
Εγγραφείτε ή συνδεθείτε στο φόρουμ μας!
Wonderplace
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Wonderplace

Ενά φορούμ για να συζητούμε για διαφορά θεμάτα που μας ενδιαφερούν.......
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ChatChat  GamesGames  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Shoutbox

Spoiler:
 

 

 Αν ο\η φίλος\η σου σου κλέψει την\τον γκόμενα\ο τι κάνεις?

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Christ
Admin
Admin
Christ


Αριθμός μηνυμάτων : 315
Ηλικία : 29
Κατοικιδιο : mia gata me to name koua
Μετάλλια! : Αν ο\η φίλος\η σου σου κλέψει την\τον γκόμενα\ο τι κάνεις? Episim11Αν ο\η φίλος\η σου σου κλέψει την\τον γκόμενα\ο τι κάνεις? Crown011
Points : 1554
Registration date : 20/11/2008

Αν ο\η φίλος\η σου σου κλέψει την\τον γκόμενα\ο τι κάνεις? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αν οη φίλοςη σου σου κλέψει τηντον γκόμεναο τι κάνεις?   Αν ο\η φίλος\η σου σου κλέψει την\τον γκόμενα\ο τι κάνεις? EmptyΔευ Ιαν 05, 2009 8:26 pm

Τι θα γίνει αν μια μέρα δεις τους δυο τους μαζί (ναι για αυτούς μιλάω, το\τη φίλο\η σου με τον\την κολλητό\ή σου) αγκαλιασμένους? Τότε το συνειδητοποιής. Ο φίλος σου πήρε την γκόμενα ή η φίλη σου άρπαξε το αγόρι, όπως θέλεις πες το. Τι κάνεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
martkonsta
Moderator
Moderator
martkonsta


Αριθμός μηνυμάτων : 62
Ηλικία : 29
Τόπος : Βέροια
Κατοικιδιο : Σκύλος,Γάτες
Μετάλλια! : Αν ο\η φίλος\η σου σου κλέψει την\τον γκόμενα\ο τι κάνεις? Episim11Αν ο\η φίλος\η σου σου κλέψει την\τον γκόμενα\ο τι κάνεις? Crown011
Points : 527
Registration date : 03/01/2009

Αν ο\η φίλος\η σου σου κλέψει την\τον γκόμενα\ο τι κάνεις? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν ο\η φίλος\η σου σου κλέψει την\τον γκόμενα\ο τι κάνεις?   Αν ο\η φίλος\η σου σου κλέψει την\τον γκόμενα\ο τι κάνεις? EmptyΤρι Ιαν 06, 2009 12:33 am

Να δεις τον κολλητό σου αγκαλιά με την κοπέλα σου και όχι για αθώους σκοπούς.ΟΚ.Τότε πολύ απλά θα καταλάβεις τι φίδι έκρυβες στον κόρφο σου.Εγώ την έχω πάθει,αλλά δεν ήταν κολλητός.Βασικά δεν ήταν καν κανονικός φίλος οπότε νταξ.Αλλά αν δω κολλητό να κάνει κάτι τέτοιο,θα γίνει περίγελος.Όλοι γενικά.Δεν χρειάζεται να κάνω κάτι εγώ.Εμείς τα αγόρια έχουμε αυτόν τον κανόνα.Δεν την πέφτουμε ποτέ σε κοπέλα κολλητού.Ό,τι κι αν κάνει.ΤΕΛΟΣ Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://spyros-veroia.hi5.com
Elen@k!
Δυναμικό μέλος!
Δυναμικό μέλος!
Elen@k!


Αριθμός μηνυμάτων : 124
Ηλικία : 28
Τόπος : ston kosmo m mallon.....klassikos ix8us!!!!
Κατοικιδιο : aaax, dn exw dustuxws!!!
Μετάλλια! : Αν ο\η φίλος\η σου σου κλέψει την\τον γκόμενα\ο τι κάνεις? Episim11
Points : -3
Registration date : 25/10/2008

Αν ο\η φίλος\η σου σου κλέψει την\τον γκόμενα\ο τι κάνεις? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν ο\η φίλος\η σου σου κλέψει την\τον γκόμενα\ο τι κάνεις?   Αν ο\η φίλος\η σου σου κλέψει την\τον γκόμενα\ο τι κάνεις? EmptyΤρι Ιαν 06, 2009 11:08 am

Ετσι και μου το εκανε αυτο καποια κολλητη μου, εννοειται πως δεν θα της ξαναμιλουσα!!! Βεβαια οι κολλητες μου ΠΟΤΕ δεν θα εκαναν κατι τετοιο...Αν μου αρεσει καποιο αγορι, κανουν στην ακρη, εννοειται...Γι'αυτο και τις λατρευω!!!! I love you I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christ
Admin
Admin
Christ


Αριθμός μηνυμάτων : 315
Ηλικία : 29
Κατοικιδιο : mia gata me to name koua
Μετάλλια! : Αν ο\η φίλος\η σου σου κλέψει την\τον γκόμενα\ο τι κάνεις? Episim11Αν ο\η φίλος\η σου σου κλέψει την\τον γκόμενα\ο τι κάνεις? Crown011
Points : 1554
Registration date : 20/11/2008

Αν ο\η φίλος\η σου σου κλέψει την\τον γκόμενα\ο τι κάνεις? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν ο\η φίλος\η σου σου κλέψει την\τον γκόμενα\ο τι κάνεις?   Αν ο\η φίλος\η σου σου κλέψει την\τον γκόμενα\ο τι κάνεις? EmptyΤρι Ιαν 06, 2009 6:57 pm

Ποτέ μη λες ποτέ...
Χωρίς να θέλω να το γρουσουζέψω φυσικά. (ελενάκι)
Και μια απορία. Γιατί θα γίνει περίγελος?(martkonsta)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
martkonsta
Moderator
Moderator
martkonsta


Αριθμός μηνυμάτων : 62
Ηλικία : 29
Τόπος : Βέροια
Κατοικιδιο : Σκύλος,Γάτες
Μετάλλια! : Αν ο\η φίλος\η σου σου κλέψει την\τον γκόμενα\ο τι κάνεις? Episim11Αν ο\η φίλος\η σου σου κλέψει την\τον γκόμενα\ο τι κάνεις? Crown011
Points : 527
Registration date : 03/01/2009

Αν ο\η φίλος\η σου σου κλέψει την\τον γκόμενα\ο τι κάνεις? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν ο\η φίλος\η σου σου κλέψει την\τον γκόμενα\ο τι κάνεις?   Αν ο\η φίλος\η σου σου κλέψει την\τον γκόμενα\ο τι κάνεις? EmptyΤρι Ιαν 06, 2009 8:37 pm

Διότι ο βασικός κανόνας μεταξύ δυο φίλων είναι να μην κλέψουμε ποτέ την γκόμενα του άλλου.Ένας ,όπως προανέφερα,που μου το έκανε,ένα μεγάλο μερος πλέον τον φωνάζει πούστη Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://spyros-veroia.hi5.com
cathy1225
1-star member
1-star member
cathy1225


Αριθμός μηνυμάτων : 75
Ηλικία : 28
Κατοικιδιο : το σκυλακι μου,ο Φουσκας(https://www.youtube.com/watch?v=yO26qmz0D4s )
Μετάλλια! : Αν ο\η φίλος\η σου σου κλέψει την\τον γκόμενα\ο τι κάνεις? Episim11Αν ο\η φίλος\η σου σου κλέψει την\τον γκόμενα\ο τι κάνεις? Clipar12
Points : 236
Registration date : 06/01/2009

Αν ο\η φίλος\η σου σου κλέψει την\τον γκόμενα\ο τι κάνεις? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν ο\η φίλος\η σου σου κλέψει την\τον γκόμενα\ο τι κάνεις?   Αν ο\η φίλος\η σου σου κλέψει την\τον γκόμενα\ο τι κάνεις? EmptyΤετ Αυγ 05, 2009 11:07 am

βασικά θα το αντιμετοπίσω ψύχραιμα
της "φιλης" δεν της ξαναμιλάω και το αγόρι(που δεν έχω Razz )στέλνετε απο κει που 'ρθε
όχι να μελανχολίσεις και όλας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αν ο\η φίλος\η σου σου κλέψει την\τον γκόμενα\ο τι κάνεις?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Wonderplace :: Για την ζωή..... :: Φιλία-
Μετάβαση σε: